TW3 Consultancy

Uw eigen adviseur, met alle voordelen van TW3

Steeds meer ontwikkelaars willen hun verkoopactiviteiten zélf organiseren. TW3 springt hierop in met TW3 Consultancy: uw ‘eigen’ consultant die zich volledig inzet voor de verkoop van uw project. Een verkoopadviseur met veel kennis en ervaring. Zonder de kosten en verplichtingen die komen kijken bij personeel in loondienst. En zonder provisiekosten.

Huurt u een TW3-consultant in, dan profiteert u van alle voordelen waarover een NVM makelaar beschikt, zoals gedegen marktkennis en natuurlijk volledige toegang tot Funda! Wij beschikken over een breed netwerk van vastgoedspecialisten. Er is altijd een consultant beschikbaar die bij u past.

Voordelen van TW3 Concultancy

  • Inhuur van vakkundige en ervaren vastgoedprofessionals.
  • Extra bezetting op piekmomenten of tijdens vakanties van vast personeel.
  • Direct profiteren van alle faciliteiten van TW3, zoals (marketing)advies en toegang tot Funda.
  • Goedkoper dan interne verkoopteams.
  • Meteen duidelijkheid over de kosten.
  • Een uitgebreide database van ervaren specialisten, van adviseurs tot makelaars tot kopersbegeleiders.

Meer weten over de consultancydiensten van TW3? Neem contact op.

TW3 Consultancy. Altijd een adviseur die bij u past.

Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie