Over ons

Wat is TW3:

TW staat voor Toegevoegde Waarde


De 3 staat voor de verbeelding van de 3 diensten onder één dak:
- makelaarsdiensten
- strategie
- marketing

“Thuis in toegevoegde waarde”
TW3 is een kantoor met een onderscheidende dienstverlening, gefundeerd op expertise en een betrouwbare procedure conform NVM-regelgeving.


Wij bieden u een mix van diensten:
- projectadvies in de voorbereiding en haalbaarheidsstudies
- marketingvisies en -begeleiding
- makelaarsdiensten zoals begeleiding bij aan- en verkoop, verhuur, financieel advies en taxatie
- financiële expertise en kennis van de markt in het geval van beleggingsobjecten

Onze aanpak is gestoeld op een brede expertise, jarenlange ervaring, een uitstekende kennis van regelgeving, inzicht in consumentenwensen en creativiteit in de uitvoering. Flexibiliteit is de kernwaarde van onze werkwijze die zich uit in het dienstenpakket en ons klantgericht werken.

TW3 beschikt over een breed en diep netwerk in de markt. Door de combinatie van kennis en creativiteit is TW3 in staat om juist in de veranderde woningbouwmarkt het verschil te kunnen maken voor partijen.

Waar zijn wij actief:
De regio is Groot-Rotterdam/Gouda/Haaglanden, maar de specifieke expertise is ook landelijk inzetbaar.

Met wie:
De adviseurs en makelaars van TW3 zijn Marco Jongeleen, Göran Boon en Tom van Noord. Zelfstandig opererende medewerkers die elkaar op de diverse kennisvlakken kunnen aanvullen en ondersteunen.

Klant staat centraal

Centraal in onze werkwijze staat de klant. Per project fungeert de verkoopadviseur van TW3 als het aanspreekpunt voor u, de klant binnen het project. Een platform waar u met alle vragen terecht kunt omtrent de aankoop of huur van de nieuwe woning, taxaties, financieel advies, verkoop eigen woning, keuze kopersvraagstukken. Graag zijn wij uw vertrouwenspersoon in het gehele traject. Wij stellen ons flexibel op in tijd en locatie omtrent afspraken. Zo kunt u afspraken maken op diverse afspreekpunten of als u dat wenst bij u thuis.

Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie