• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Opleveringsprognose Van Kralingen

Door het uitvoeren van controleberekeningen van de constructie heeft de uitvoering van het werk vertraging opgelopen en heeft de aannemer de opleveringsplanning bijgesteld.

De werkzaamheden zijn weer volledig hervat en de aannemer verwacht Van Kralingen eind april 2014 op te leveren.
De aannemer doet er alles aan om uw woning over een jaar op te leveren waarna u kunt genieten van een schitterende nieuwbouwwoning in de karakteristieke wijk Kralingen.

Foto’s van de voortgang bouw kunt u maandelijks vinden in de fotogalerij


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie