• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Pelikaan fase 1a VERKOCHT! Verkoop gestart fase 1b

Inmiddels kunnen wij u melden dat voor de 9 herenhuizen in blok A de start bouw is

aangekondigd voor december aanstaande. Dit betekent ook dat wij de verkoopvoorbereiding

van blok B hebben opgestart. Wij verwachten in november aanstaande de verkoop te kunnen starten.

 

Hieronder zetten wij alvast de belangrijkste kenmerken op een rij:

ü  woonoppervlakte vanaf 129 m2, uitbreidbaar tot 140 m²

ü  privé parkeerplaats op eigen terrein

ü  diepe achtertuin van ruim 17 meter

ü  klassieke architectuurstijl met gevarieerd gevelbeeld (vergelijkend met blok A)

ü  vloerverwarming

ü  badkamer met bad en inloopdouche, separaat 2e toilet.

ü  sanitair van Villeroy & Boch, tegelwerk van Koninklijke Mosa.

ü  diverse opties mogelijk, denk daarbij een uitbouw, dakkapel(len) en diverse indelingsvarianten.

ü  nieuw aangelegd speelpark om de hoek.

ü  verkoopprijs vanaf €267.500 v.o.n. (met privé parkeerplaats op eigen terrein)

ü  verkoopprijs bouwnummer17  €259.500 v.o.n. (zonder parkeerplaats op eigen terrein)

 

Vooruitlopend op de start verkoop bieden wij u de gelegenheid voor een vrijblijvend informatief gesprek met de makelaar, Tom van Noord van TW3. Tijdens dit gesprek kunnen wij uw vragen beantwoorden of de locatie bezoeken. Neem gerust contact op: 0182-00622 of 06 83222418 of t.vannoord@tw3.nl

 


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie