• Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »
  • Ambachtsschool te Gouda

    16.02.2017
    Afgelopen zaterdag een drukke en leuke kijkdag gehad voor de Ambachtsschool te Gouda!   Moderne...
    Lees verder »

Pelikaan de appartementen

Prijzen van af € 199.500 vrij op naam inclusief 1 parkeerplaats

NU IN VERKOOP appartementen gebouw DE PELIKAAN, 11 complete appartementen voorzien van tal van gemakken.

Naast haar ideale ligging tussen de Hollandse IJssel en het historisch centrum van Gouda in, onderscheidt het appartementengebouw De Pelikaan

zich door haar exclusieve en kleinschalige karakter. Het onder architectuur ontworpen gebouw telt slechts 11 appartementen,

variërend in woonoppervlakte vanaf 86 m² tot 147 m².

 

Alle appartementen hebben een ruim op de zon georiënteerd balkon met vrij uitzicht richting de Hollandse IJssel en 1 of 2 privé parkeerplaatsen,

welke in het gebouw zelf en op het aanliggend eigen terrein zijn gesitueerd. Daarnaast heeft elk appartement de beschikking

over een privé bergruimte op de begane grond.

 

In de appartementen zelf is het zeer comfortabel wonen. Zwevende dekvloeren, vloerverwarming in combinatie met een CO2-gestuurd ventilatiesysteem

(met aanvoer van verse buitenlucht via ventilatieroosters) zorgen voor een ideaal woonklimaat.

Het sanitairpakket bestaat uit Villeroy & Boch sanitair, Grohe kranen en tegelwerk van fabrikaat Koninklijke Mosa.

 

De luxe afwerking tenslotte van de algemene ruimtes, bieden u als toekomstig bewoner  de luxe uitstraling van een hotel en het karakter

en comfort van een warm thuis.Voor de 1e informatie verwijzen wij u door naar de website www.thuisingouda.nl voor meer informatie.

Maar u kunt ook direct contact opnemen met TW3 om een afspraak in te plannen.


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie