• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Kopersbegeleiding voor Heijmansvastgoed en Bouw

TW3 Kopersbegeleiding gaat voor Heijmansvastgoed en Bouw de kopersbegeleiding verzorgen voor het project Fenixlofts I!

Nadat TW3 makelaars de verkoop verzorgde voor dit prachtige project, gelegen aan de Rijnhaven op Katendrecht, wordt TW3 ingeschakeld om samen met de aspirant kopers de woning verder uit te ontwikkelen.

De Fenix pioniers die een reserveringsovereenkomst hebben getekend gaan binnenkort aan de slag met de uitwerking van hun eigen loft. Op basis van de keuze voor Raw, Regular of Style krijgen zij de mogelijkheden om in overleg met de interieurarchitecten uit het Fenixteam hun droomloft te ontwerpen. In de volgende nieuwsbrief meer over dit inspirerende traject.


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie