• Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »
  • Ambachtsschool te Gouda

    16.02.2017
    Afgelopen zaterdag een drukke en leuke kijkdag gehad voor de Ambachtsschool te Gouda!   Moderne...
    Lees verder »

Sneak Preview de Nieuwe Margriet

Was een groot succes

Woonstad Rotterdam presenteerde op 17 september 2014 het project De Nieuwe Margriet aan geïnteresseerde woningzoekenden tijdens een druk bezochte Sneak Preview in Grand Café Prinsenhof.

De Nieuwe Margriet is een appartementencomplex in Prinsenland dat volledig gerenoveerd wordt tot een eigentijds gebouw, met als doelgroep de moderne 55plusser die hoge eisen stelt aan comfort, ruimte en rust. Stereo Architects heeft op een spectaculaire manier gehoor gegeven aan de wens om een bestaand complex een geheel nieuwe uitstraling te geven en ruime appartementen te realiseren. Het complex bevat 114 appartementen, waarvan er 69 vanaf oktober in de verhuur zullen gaan.

Grote belangstelling
De Sneak Preview trok zo’n 400 belangstellenden. De aanwezigen ontvingen onder andere de brochure in de vorm van een magazine en zullen een streepje voor krijgen bij de toewijzing van een woning in oktober.Tot op heden zijn er ruim 500 inschrijvingen geregistreerd.

Luxe appartementen
De luxueuze huurappartementen zijn voorzien van een keuken met inbouwapparatuur en een moderne badkamer. Huurders van De Nieuwe Margriet genieten bovendien, dankzij de speciale Goldcard, van alle voorzieningen van het splinternieuwe sport- en ontmoetingscentrum Alexanderhof, dat naar verwachting in het eerste kwartaal van 2016 zal worden opgeleverd.


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie