• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Luxe huurwoningen Hoge Heren, nu te koop aangeboden!

De Hoge Heren brengen het goede wonen en leven wel heel dichtbij. De spraakmakende woontorens, nabij het Rotterdamse stadscentrum, herbergen een keur aan riante appartementen en bieden een spectaculair uitzicht over stad en water. De luxe huurwoningen worden nu te koop aangeboden.

Naast het prachtige uitzicht is er een veelheid aan luxe en comfort. Wat te denken van de Health-Club met zwembad, fitness en sauna. De gastenverblijven die u kunt boeken voor uw logés bieden u en uw gasten veel comfort.

Regelmatig komen er woningen voor koop beschikbaar. De 3- en 4-kamerappartementen variëren in oppervlakte van 107m² tot 136m². Altijd beschikken de woningen over een luxe keuken, badkamer en toilet. Maar regelmatig worden de woningen ook gestoffeerd of zelfs gemeubileerd verkocht.

Een parkeerplaats en kosten voor gebruik van de Health-Club zijn exclusief. Neem contact met ons op voor meer informatie middels telefoonnummer 010-3007117.

 


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie