• Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »
  • Ambachtsschool te Gouda

    16.02.2017
    Afgelopen zaterdag een drukke en leuke kijkdag gehad voor de Ambachtsschool te Gouda!   Moderne...
    Lees verder »

de Nieuwe Margriet

verhuur gestart

Een nieuwe mijlpaal is bereikt: de modelwoning is klaar en de verhuur is gestart! Alle geïnteresseerden die op 17 september de Sneak Preview bezochten, hebben de modelwoning reeds bezichtigd. Zoals aangekondigd hebben deze mensen voorrang op andere geïnteresseerden.

Vanwege de grote belangstelling en de geldende voorrangsregeling, hebben alleen de bezoekers van de Sneak Preview de mogelijkheid gekregen om de modelwoning te bezoeken. Omdat de werkzaamheden aan en in het complex nog in volle gang zijn, is het helaas niet mogelijk om de modelwoning op korte termijn nogmaals open te stellen voor mensen die niet aanwezig waren bij de Sneak Preview.

Wanneer er na deze eerste toewijzingen nog woningen beschikbaar zijn, zal een tweede toewijzingsronde plaatsvinden. Voorafgaand hieraan zal de modelwoning weer worden opengesteld. Eind 2014 weten we of er een tweede toewijzingsronde nodig is. Uiteraard houden wij u hiervan op de hoogte.

Bent u geïnteresseerd, dan is het nog mogelijk om tot en met 10 november uw interesse kenbaar te maken door middel van het inleveren van het inschrijfformulier die u kunt downloaden op onze website. U kunt het inschrijfformulier vinden onder onze projecten; de Nieuwe Margriet.


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie