• Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »
  • Ambachtsschool te Gouda

    16.02.2017
    Afgelopen zaterdag een drukke en leuke kijkdag gehad voor de Ambachtsschool te Gouda!   Moderne...
    Lees verder »

Het Land te Spijkenisse

Fase 8 & 9

Weet u precies wat u wilt? Laat u zich niet van de wijs brengen? Zelf uw woning indelen en inrichten?

Bij Het Land kan het. Hier heeft u de regie! Iedere woning in Het Land wordt uitgevoerd in een bijzonder aantrekkelijke basisuitvoering. Maar u bepaalt de rest. En als u het even niet meer weet? Onze adviseurs staan tot uw beschikking.

Schijf u nu in voor het project Het Land in Spijkenisse. Schrijf je in voor fase 8 & 9. Voor meer informatie zie: http://www.hetlandspijkenisse.nl/


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie