• Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »
  • Ambachtsschool te Gouda

    16.02.2017
    Afgelopen zaterdag een drukke en leuke kijkdag gehad voor de Ambachtsschool te Gouda!   Moderne...
    Lees verder »

Park Waterrijk

te Hekelingen

Park Waterrijk te Hekelingen:

Wonen in een decor van groen en water.

Riant wonen, in het groen, met uitgestrekte polders en natuur naast de deur. Het kan aan de rand van Hekelingen, nabij de Toldijk. Tussen de Hoeksche Waard en Spijkenisse ligt, grenzend aan het Nationaal Landschap Hoeksche Waard, het dorp Hekelingen. Op deze mooie locatie ontwikkeld Stevast Baas & Groen het nieuwbouwproject Park Waterrijk. In dit plan wordt een grote diversiteit aan woningtypen in verschillende prijsklassen gerealiseerd, met onder meer vrijstaande woningen, tweekappers en rijwoningen. Op zaterdag 30 mei start de verkoop van de eerste fase.

Zelf uw huis ontwerpen

Heeft u altijd al gedroomd om zelf uw huis te ontwerpen? Dat is mogelijk in Park Waterrijk. Het project biedt u de mogelijkheid om onder begeleiding uw eigen woning te ontwerpen, terwijl u toch alle voordelen heeft van projectmatige bouw. Deze combinatie is mogelijk gemaakt na uitgebreid overleg met toekomstige bewoners van het project.

Na de inventarisatie van alle woonwensen zijn deze vertaald in verschillende typen woningen, die met diverse uitbreidingen volledig naar keus zijn aan te passen. Hierdoor zijn alle woningen uniek en is geen huis hetzelfde. Slapen en wonen op de begane grond, ruimte voor ouders in huis, diverse opties om het huis uit te breiden en wel of geen garage. Het kan allemaal in Park Waterrijk.

Wij zien u graag tijdens de start verkoop op zaterdag 30 mei a.s. tussen 11:00 uur - 13:00 uur in het Dorpshuis aan de Lede 13 te Hekelingen.


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie