• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Start verkoop - Wonen in Bloemfontein

Start verkoop Bloemfontein fase I - 21 grote woningen in de Afrikaanderwijk.

De start verkoop vindt plaats op donderdag 25 juni van
17.00 - 20.00 uur aan de Joubertstraat 26 te Rotterdam.

Wij zien u graag op donderdag de 25ste! Inschrijven kan nog tot woensdag 1 juli.

Voor meer informatie zie projectwebsite: www.woneninbloemfontein.nl


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie