• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Wooncreator

Wordt verwacht: de Wooncreator
 
TW3 komt met een eigen woonconfigurator: de Wooncreator. Die zijn er meer, toegegeven, maar wat onze configurator anders maakt is dat alle partijen in het bouw- en koopproces kunnen aanhaken, van hoofdaannemer tot sanitairshowroom. Zeg maar: het eerste ‘BIM’ (bouwinformatiemodel) voor de consumentenmarkt!
 
Alle bestaande configuratoren maken het de consument eenvoudiger zijn ideale woning te bepalen. Wat de TW3 Wooncreator anders maakt, is dat wijzigingen van de koper ook meteen verwerkt worden tot kant-en-klare bouwkundige tekeningen. Ook toeleveranciers voor bijvoorbeeld sanitair en keuken kunnen participeren. Daardoor is binnen één systeem altijd de exacte uitvoering van een woning bekend. Het proces verloopt daardoor efficiënter. Een eerste praktijktest van de Wooncreator verliep voorspoedig. VolkerWessels en Boele & Van Eesteren hebben het concept met succes ingezet voor de verkoop van een project in RijswijkBuiten.


Benieuwd naar de extra functionaliteiten van de Wooncreator? Binnenkort informeren we u volledig!


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie