• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Woonbeurs Rotterdam

zaterdag 12 en zondag 13 maart

Komt u ons ook bezoeken tijdens de Woonbeurs op zaterdag 12 of zondag 13 maart?

Hét woonevent van Rotterdam is al jaren de Woonbeurs Rotterdam. Behalve het meest actuele nieuwbouwaanbod in Rotterdam (en regio) vind je op deze beurs ook zelfbouw en bestaande bouw, zowel koop als huur. Verder kun je financieel advies krijgen. Dit jaar (2016) vindt het evenement plaats op zaterdag 12 en zondag 13 maart, op beide dagen van 12:00 tot 17:00 uur, in het WTC (Beursplein 37) in Rotterdam. Een belangrijk thema op de beurs is duurzaam wonen/duurzaam bouwen.


Het WTC is te vinden aan het Beursplein 37 in Rotterdam. De toegang is gratis. Voor meer informatie kunt u vooraf een kijkje nemen op de website: http://woneninrotterdam.nl/woonbeurs

Graag tot dan!


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie