• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Zeer succesvolle verkoop Park Waterrijk fase 2 te Hekelingen

Zeer succesvolle verkoop Park Waterrijk fase 2 te Hekelingen

De verkoop van de woningen in Park Waterrijk verloopt erg goed. Inmiddels zijn voor 14 van de 24 woningen een koop- aannemingsovereenkomst getekend en zijn er veel woningen onder optie. Met de gebruikelijke voorbehouden voor onder meer de financiering is dat een geweldig resultaat! Wij vertrouwen erop de overige woningen ook binnen afzienbare tijd te kunnen verkopen.

Bent u geïnteresseerd in een woning in het plan Park Waterrijk? We hebben nog enkele vier onder één kap woningen beschikbaar. Vraag bij ons na welke woning nog vrij is!


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie