• Vacature

    10.11.2017
    Organisatie-omschrijving TW3 begeleidt een groot aantal nieuwbouwprojecten waarbij wij de wensen met betrekking tot het...
    Lees verder »
  • Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »

Ambachtsschool te Gouda

Veel belangstelling tijdens kijkdag!

Afgelopen zaterdag een drukke en leuke kijkdag gehad voor de Ambachtsschool te Gouda!

 

Moderne huurappartementen in een monumentaal pand: De Ambachtsschool


Wonen met karakter? In een huurappartement in een Rijksmonument?  Het voormalige schoolgebouw aan de Graaf Florisweg in Gouda wordt verbouwd tot 64 huurappartementen en 3 eengezinswoningen. Woningen met de sfeer van toen en het comfort van nu. Gelegen op een heerlijke plek in de jarendertigwijk Noord, dichtbij het centrum van de stad. Ook een eigen buitenruimte ontbreekt niet. Laat de schooltijd maar weer beginnen…

Nog enkele huurwoningen beschikbaar. Kijk snel op: www.hurenindeambachtsschool.nl. of neem contact met ons kantoor op middels telefoonnummer 010-3007117.

 


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie