• Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Woonbeurs Rotterdam

    02.03.2017
    KOM JE OOK LANGS? Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37) Zaterdag 18 en zondag 19 maart...
    Lees verder »
  • Ambachtsschool te Gouda

    16.02.2017
    Afgelopen zaterdag een drukke en leuke kijkdag gehad voor de Ambachtsschool te Gouda!   Moderne...
    Lees verder »
  • Zeer succesvolle verkoop Park Waterrijk fase 2 te Hekelingen

    09.09.2016
    Zeer succesvolle verkoop Park Waterrijk fase 2 te Hekelingen De verkoop van de woningen in...
    Lees verder »

Tip van de week

Alles over nieuwbouw

TIP VAN DE WEEK

Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw.
Göran Boon (TW3) geeft op deze website regelmatig zijn visie over onderwerpen die spelen bij aankoop van een nieuwbouwwoning.


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie