• Vacature kopersbegeleider (m/v)

    18.05.2017
    Kopersbegeleider (m/v) Hoe maak je van een spannende beslissing vooral een leuke ervaring? Even voorstellen:...
    Lees verder »
  • Tip van de week

    24.02.2017
    TIP VAN DE WEEK Leuke informatieve website met alles over nieuwbouw. Göran Boon (TW3) geeft...
    Lees verder »
  • Ambachtsschool te Gouda

    16.02.2017
    Afgelopen zaterdag een drukke en leuke kijkdag gehad voor de Ambachtsschool te Gouda!   Moderne...
    Lees verder »
  • Zeer succesvolle verkoop Park Waterrijk fase 2 te Hekelingen

    09.09.2016
    Zeer succesvolle verkoop Park Waterrijk fase 2 te Hekelingen De verkoop van de woningen in...
    Lees verder »

Woonbeurs Rotterdam

18 & 19 maart 2017

KOM JE OOK LANGS?
Woonbeurs Rotterdam (WTC, Beursplein 37)
Zaterdag 18 en zondag 19 maart 2017

Alles over wonen in Rotterdam. Je vindt het op de Woonbeurs Rotterdam + regio. Aanbieders presenteren op de beurs vooral nieuwbouwwoningen in Rotterdam en regio (zowel koop als vrije sector huur). Verder is er zelfbouw en financieel advies.

Wij als TW3 zullen meerdere projecten vertegenwoordigen tijdens deze beurs!

De beurs duurt op beide dagen van 12:00 tot 17:00 uur. De toegang is gratis. In de aanloop naar het evenement vind je op de site steeds meer informatie, met name over het woningaanbod dat op de beurs gepresenteerd wordt.

http://woonbeursrotterdam.nl/


Contactgegevens

TW3
Veerhaven 4
3016 CJ  Rotterdam
Tel  010 - 300 71 17
E-mail info@tw3.nl
   
 

Göran Boon
g.boon@tw3.nl
06 - 83 25 28 83

Marco Jongeleen
m.jongeleen@tw3.nl
06 - 83 21 25 73

Tom van Noord
t.vannoord@tw3.nl
06 - 83 22 24 18

Niels Zilverschoon
n.zilverschoon@tw3.nl
06 - 53 58 42 07

Arjen Meinema
a.meinema@tw3.nl
06 - 30 90 49 17

Lisa Portier
l.portier@tw3.nl
06 - 30 48 69 97

Roland van den Berg
roland@tw3.nl
06 - 57 69 46 09

Amile Berkhout
a.berkhout@tw3.nl
06 - 83 15 57 31

Open sollicitatie